Ödüllü Anketler – Süperkozmetik Araştırma Grubu

İlgi duyduğunuz ürün ve konularla ilgili pazar araştırmalarına katılıp tüketici olarak bakış açınızı duyurmak, geleceğin ürünlerinde söz sahibi olmak; üstelik para ödülü kazanmak ister misiniz?

Kayıtlı üye iseniz:

Henüz üye değilseniz:

 

Superkozmetik.com Araştırma Grubu Nasıl Çalışıyor?

Superkozmetik.com Araştırma Grubu, Superkozmetik.com ve uluslararası araştırma şirketi Cint ortaklığı ile yönetilen; çeşitli firmaların pazar araştırmaları ile ürün ve hizmetlerine yön vermek amacıyla hazırlayacakları anket çalışmalarının yürütüldüğü; bu anketlere katılan tüm üyelerin para ödülü kazandıkları bir kullanıcı grubudur.

 • Araştırma Grubu’na üye olduktan sonra, üyelik bilgilerinize uygun araştırmalara katılımınız için kayıtlı e-posta adresinize zaman zaman davetiyeler gönderilecektir. Sorular, alışveriş alışkanlıklarınız ve belirli bir ürün ya da hizmet ile ilgili davranışlarınız hakkında olacaktır.
 • Gönderilen davetiyelerde, anketin uzunluğu ve anketi tamamladığınızda size ne kadar tutar ödeneceği detaylı olarak belirtilecektir.
 • Anketlere katılma zorunluluğunuz bulunmadığı gibi, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
 • Anketi tamamladıktan (Katılımınız için teşekkür eden ve aldığınız puanı gösteren bir mesaj gördüğünüzden emin olun) sonraki bir hafta içerisinde kazandığınız tutar hesabınıza işlenecektir.
 • Hesabınızda biriken tutarı dilediğiniz zaman PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz. PayPal dünya çapında birçok alışveriş sitesinde geçerli uluslararası bir ödeme sistemidir. PayPal hesabınızdaki tutarı internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz banka hesabınıza ya da kredi kartınıza aktarabilirsiniz.
 • PayPal hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

PayPal’a Para Transferi Nasıl Yapılıyor?

 • Öncelikle Araştırma Grubu’na üye olduğunuz e-posta adresinize bağlı bir PayPal hesabınızın bulunması gerekiyor. Eğer bir PayPal hesabınız yoksa buraya tıklayarak hemen bir hesap açabilirsiniz.
 • Eğer Araştırma Grubu’na üye olduğunuz e-posta adresinizden farklı bir e-posta adresine bağlı bir PayPal hesabınız varsa, Araştırma Grubu’na üye olduğunuz e-posta adresinizi PayPal hesabınıza ekleyin (“Hesabım -> Kullanıcı Profili -> E-posta Ekleyin veya Düzenleyin” ekranından).
 • Araştırma Grubu hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Kazandığım Puanlar” ekranından hesabınızda biriken tutarı kontrol edin. Biriken tutar 10 Euro’nun üzerindeyse, PayPal’a transfer yapabilirsiniz.
 • Hesabınızdaki tutarı PayPal’a transfer ettikten sonra, PayPal hesabınıza giriş yaparak bu transferi onaylamayı unutmayın.
 • Transferi 30 gün içerisinde onaylamazsanız, ilgili tutar Araştırma Grubu hesabınıza iade edilecektir.
 • Eğer transfer işlemini PayPal hesabı oluşturmadan, ya da Araştırma Grubu’na üye olduğunuz e-posta adresinizi PayPal hesabınıza eklemeden yaptıysanız endişe etmeyin, bu işlemleri tamamladıktan sonra PayPal hesabınıza giriş yaptığınızda ilgili transferi göreceksiniz.
 • PayPal’ın transfer işlemlerinden %2 oranında komisyon tahsil edeceğini hatırlatırız.

 

Kişisel Bilgilerim Güvende Mi?

Superkozmetik.com Araştırma Grubu, Cint ile Superkozmetik.com arasındaki özel bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur. Gerek bu sözleşme, gerekse Cint’in üye olduğu uluslararası kurumların bağlayıcı kararları gereği kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslara veya araştırmacı kuruluşlara verilmeyecektir. Araştırmalar demografik bilgiler üzerinden yapılmakta, kişisel bilgiler sadece kimlik doğrulaması ve araştırma duyurularının yapılması için kullanılmaktadır.