Kutusuz (Unboxed) Ürün Nedir?

Kutusuz-Unboxed ürünStrawberry Kozmetik‘ten alışveriş yaparken bazen “Kutusuz” ya da “Unboxed” olarak işaretlenmiş ve yüksek indirim oranları ile satılan ürünlerle karşılaşıyoruz. Hatta Strawberry Kozmetik geçtiğimiz günlerde bu ürünlere özel bir kampanya da yaptı. Biz de bu ürünler hakkında üyelerimizi bilgilendirmek istedik.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, bu Strawberry Kozmetik‘e özgü bir uygulama değil. Dünya çapındaki hemen her kozmetik sitesi, bu tip ürünlerin satışını yapmakta. Bu yüzden bu ürünlerin sahte olması gibi bir durum söz konusu değil. Konu hakkında Strawberry Kozmetik‘ten de detaylı bilgi aldık. Bize bu ürünlerin tamamen orijinal, yeni ve taze ürünler olduğunu (bir nedenle iade edilmiş ürünler olmadığını), sadece dış ambalajlarının bulunmadığını belirttiler ve bu ürünlerin de %100 memnuniyet garantisi altında olduğunu ilettiler.

Bu açıklamalardan yola çıkarak, kutusuz ürünleri de gönül rahatlığı ile satın alabileceğinizi söyleyebiliriz. Yine de herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, çözüm konusunda Superkozmetik.com olarak üyelerimize destek hizmeti verdiğimizi hatırlatırız.